Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Imparator Signor Fatih terim Ardayla özel görüsmesinde italyanca, " Diciotto punti che si chiudono in otto punti "demis.tercümesi: sekizde kapanir onsekizde yeterki biz kazanalim.

"Karın olduğunu bilmiyordum, çek vur beni." -F. Nietzsche
.
96f0bc78b0dfb175e18200d4be54c7b4.jpg

Şampiyon takımın nasıl içine edilir.
Bitik rakiplere şampiyonluk nasıl heriye edilir.
Hepsine canlı şahit oluyoruz.

Hiç bir şey yapmadan 2 ortasaha alarak lige ambargo koyacakken,
Nerde bir çöp varsa maaşa bağlayıp florya'da besliyoruz.

Lanet gelsin paramızı çöpe atanlara!

Halla halla bu Arda’yı niye bu kadar seviyorsunuz ben de onu anlamadım
Asla bayrak isim olamadı.Beşiktaşlı tipsiz niyat kahveci etkisi yaratır
Gelirse takımı destekleriz.Ne askıya alması.Gs yi Kişiler için mi seviyoruz?

Seven arkadaşlar lütfen neden sevdiğini anlatsın.Çünkü merak ediyorum

Mehmet Ağar'ın ağzına bakarak iş mi yapacak koskoca Galatasaray ? Ömrümde okuduğum en salak saçma haber! olabilir bu. Bu zavallıyı almaları , beraberinde kimi transfer edersek edelim sezonu çöpe atmak demek.
Yeraltı dünyası bele işte ohooo daha neler var
Ben Arda’yı sevenlerin neden sevdiğini bi anlasam.Çok sevenleri gelmesini bu kadar isteyenleri anlayamadım

Bize ne Arda nin rezaletlerinden? Bize katki saglayacak mi, ona bakarim ben.

Arda nin yasi ilerlemis olmasi sebebiyle toparlamaya vakti kaldigini zannetmiyorum. Emre Mor riski Arda riskinden daha makuldur bu sebepten.

Ama Agar hoca ya rica ettiyse hoca Agar in ricasini geri cevirmez.

Bu nedir abi ya bikmadik evlat muhabbetinden, herifin rezaletlerini birak hem hocaya hem kulube bir dolu atar yapti, yani sonucta karakter belli, ne malum tekrar yapmayacagi

Galatasarayımızın golü 73. dakika 66 numara TURAAAAAAN-----ARDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA kaptan arda hiç şüphesiz kuşları hoplatacaktır ve buradaki kırgın renktaşlarımızın da gönlünü alacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt