Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mehmet agar iyi bir Galatasaraylidir 4 sene ust uste sampiyonlugumuzda ve UEFA kupasini kazandigimizda maddi ve manevi destegi olmustur bu yuzden severim kendisini ama bu ise karismasin

Arda turan kankalariyla birlikte milli takimi ve Fatih Terim’i sabote etmistir,bu oyuncuyu Kabul etmiyorum

Diyelim hoca hata yapti ve oyuncu transfer edildi,Fatih hoca’nin daha önce dedigi gibi kadroya alirim gönlüme almam

Dost meclisi tekrardan toplandı.

mehmet-agar-dan-arda-turan-a-fatih-terim-den-10398965_4580_o.jpg

20160613184526_arda-terim-agar.jpg

Mehmet agar iyi bir Galatasaraylidir 4 sene ust uste sampiyonlugumuzda ve UEFA kupasini kazandigimizda maddi ve manevi destegi olmustur bu yuzden severim kendisini ama bu ise karismasin

Arda turan kankalariyla birlikte milli takimi ve Fatih Terim’i sabote etmistir,bu oyuncuyu Kabul etmiyorum

Diyelim hoca hata yapti ve oyuncu transfer edildi,Fatih hoca’nin daha önce dedigi gibi kadroya alirim gönlüme almam

Bahse deger ne destegi olmus 1996-2000 döneminde? Kombine ve lisansli ürün alanlar da karar versin o zaman kulüple ilgili kararlara.

Galatasaray'a verdiklerinden cok daha fazlasini almistir. Derin devletin kirli iliskilerinin yürütücülerinden biri olarak Susurluk'ta ortaya sacilanlarin ucu kendine de dokununca imajini düzeltmek icin Galatasaray'i semsiye olarak kullandi.

Arda olayina gelince, haysiyet sahibi hicbir Galatasarayli kendisini kulüpte görmek istemez. Babasi yasindaki gazeteciye küfredip darp etmesi, mankenlere dm'den yürümesi, futbolundan cok gece yasantisiyla gündeme gelmesi, iktidar borozanciligi yapmasi, prim skandali gibi barzoluklarinin her biri icin ayri ayri tüm Türkiye'den özür dileseydi, yillik 1 milyon Euro maasla 2 yilligina kiralanabilirdi ama kendi evliyken ve esi hamileyken baska bir kadina, hem de evli bir kadina sarkintilik yapan, ardindan bu kadinin kocasini darp eden, darp ettikten sonra da silahla hastane basan biri kulüpte görev almayi gectim, Galatasaray taraftari olarak bile kabul edilemez.

Aksini savunan midesizdir.

Ben toplanan bi meclis olduğunu düşünmüyorum. Arda gidecek bi kapısı kalmayınca teklifini komik bulduğu, taraftarının önüne bi nebze utançla çıkmak yerine elinde çay/kahveyle çıktığı kulübe kendini yamamaya çalışıyor.

Not: fotoğrafların 2015 yılından kalma olduğunu belirtseydin keşke.
Ekli dosyayı görüntüle 50756

Ekli dosyayı görüntüle 50757
Paylaştığım foto 2016 kış aylarına ait. Belirtme gereği duymadım. Fotonun eski olduğu gayet açık.

türkiyenin en çirkef futbolcusunu fenerbahçe ve fenerliler tekrar bağrına bastı.
Arda onun çeyreğini bile yapmamışken bizim taraftardaki bu haller çok tuhaf.bunu bir türlü anlayamadım.

türkiyenin en çirkef futbolcusunu fenerbahçe ve fenerliler tekrar bağrına bastı.
Arda onun çeyreğini bile yapmamışken bizim taraftardaki bu haller çok tuhaf.bunu bir türlü anlayamadım.
Emre'den her Galatasaraylı nefret eder ama Arda'dan daha fazla vukuatı olduğunu savunmak için kör olmak gerek.

Arda'nın yaptıkları saha içi çirkefliklerin çok çok ötesinde.

'Yuva' mi?

Ne yuvasi ya hayirdir!

Bende Arda'yi alkislayacak, tribune cagiracak ya da sahip cikacak mide yok. Bu mide daha Sami Yen'deki son golu Kazim denen dallamanin atmasini sindiremedi senelerdir.

Bosta kalinca forma giyip Besiktas'a yanlayan, yukseleni Carsi olan, ihtiyac zamani teklife 'komik' diyen adam kulupten iceri girmesin bi zahmet. Hele hele birilerinin telkiniyle 'evlat' denilerek hic gelmesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt