Domenec Torrent'in Hayali | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenec Torrent'in Hayali

epa_23941049-1651387714.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü, önlerinde kazanmaları gereken 4 maçın bulunduğunu ifade ederek, "Bu kötü sezonun tesellisi Avrupa bileti olabilir. Bir şansımız var ve tüm maçları kazanırsak bu hedefimize ulaşabiliriz" dediği ifade edildi.

Demir Grup Sivasspor maçının son hazırlıklarını cumartesi günü yaptığı antrenmanla tamamlayan Galatasaray'da zorunlu rotasyon gerçekleşecek.

Teknik Direktör Domenec Torrent'in, sakatlığı bulunan Omar'ın yerine Boey, cezalı Marcao'nun yerine ise Alpaslan ile maça başlaması bekleniyor. Diğer taraftan ileri uçta ise Mustafa Muhammed'in forma giyeceği belirtildi.

Torrent seri peşinde

Cim-Bom'da Adana Demirspor'un önceki gün yenilmesi, Avrupa yolunda sarı-kırmızılıları umutlandırdı. Teknik Direktör Torrent cumartesi günü oyuncularıyla bir toplantı yaparak, önlerinde kazanmaları gereken 4 maçın olduğunu söyledi.

59 yaşındaki Katalan teknik adamın, "Bu kötü sezonun tesellisi Avrupa bileti olabilir. Bir şansımız var ve önümüzdeki 4 maçı kazanırsak bu hedefimize ulaşabiliriz" dediği öğrenildi.

Milliyet

bak ya keyfine kaybettiğin maclarda az önlem alacak zekaya sahip olsaydın da şuan ilk 3 içinde gezinseydin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kişi kim olursa olsun tuttuğu takımın hocasına böyle bir üslupla konuşan insanlara alerjim var kusura bakma. Olmaması gereken bir taraftar modeli olduğunu düşünüyorum.
Yav tuttuğum takımın hocası diye saygı duyacak halim yok. Kendisi bize saygı duyuyor mu sence?
Bize saygı duymayana ben niye duyayım.
Adam alanen dalge geçiyor bizimle. Tek vasfı guardiolanin yanındaki kağıtları taşımak olan herif başımıza uzman kesildi.

Herif geleceği kurma mottosuyla gelip dedemle yaşıt adamları vazgeçilmez yaptı sonuç aynı yerde sayıyoruz küme düşmesi kesinleşmiş takımlara karşı ecel teli döküyoruz. Transfer döneminde gelmiş adam bunlar benim oyuncum değil diyip duruyor.
E aldırsaydın kardeşim aldıramadıysan bahane üreteceksen de ayni bahaneyi bende üretirdim, aynı oyuncuları bende oynatırdım. Hayır kendisi olmadan takım içinden arda-babel ikilisine hocalık yaptırsan en kötü sonuç yine bu olurdu.
Gol atıyoruz geri çekiyor, gol ben geleceğim diyor izliyor. Oyuncular kenarda duruyor rakip 4 adam değiştiriyor, takım geriye düşüyor yine izliyor yine izliyor.
Devre arasi farkettin mi bilmiyorum herkes ısınırken berkan kenarda öyle bakıyordu.
Herif yavaştan takım içinde huzursuzluk da çıkarıyor.
Tutturmuş bir kendi oyuncularım.
Lan sen kendin isteyerek getirdiğin kaleciyi bir kere oynatamadın. Hemde muhteşem performans vermeye başlamışken bir ands kestin ve daha da oynatmadın. 6 maç için herif gelmiş oldu.

Ne yapacak kendi ekibiyle.
Kimi kesebilecek.
Muslerayı mı.
Pva mı? Daha iyisini mi getirecek.
Kaç tane değişiklik yapabilecek ki maximum tüm kadroda 5 oyuncu. E tezat burada başlıyor ya sen hemen hemen aynı oyuncularla seneye oynayacaksın ne değişecek.
Yetersizim, benden bir nane olmaz diyemiyor.

Guardiola bunu kendinden uzak tutmak için buna vermiş gazı. Bizi kekliyor.

Üst Alt