Fatih Terim: "Ana temamız 20-25 yaş arası transferler" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fatih Terim: "Ben makasın açıldığını her dakika söylüyorum, özellikle de ekonomik olarak. Dolayısıyla idari ve teknik olarak tesirlerini de hep beraber görüyoruz. Ekonomik olarak yetişme imkanımız yok. Bu oyuncuyu onlar buluyor da biz nasıl bulmuyoruz diyorlar, buluyoruz."

Fatih Terim: "15-16 yaşındaki bir oyuncuya 20 milyon verebilir miyiz? 8 yaşındaki bir oyuncuya 4 milyon versek kıyamet kopar. Onlar da buluyor, biz de buluyoruz. Belki tarihte ilk defa altyapımıza bir bütçe koyacağız."

Hangi kulüp 15-16 yasindaki oyuncuya 20 milyon vermis yaw, Dortmund Sancho ya 7 verdi, Dembeleye 15 ama adam zaten ligue 1 de dünyanin önünde oynuyordu, bunlar extrem örnekler. uzaga gitmiyelim, cengiz ünder, zeki gibilerini görmüyoruz 15-16 yasindayken burda, al altyapiya üc bese

Hangi kulüp 15-16 yasindaki oyuncuya 20 milyon vermis yaw, Dortmund Sancho ya 7 verdi, Dembeleye 15 ama adam zaten ligue 1 de dünyanin önünde oynuyordu, uzaga gitmiyelim, cengiz ünder, zeki gibileri görmüyoruz 15-16 yasindayken burda, al altyapiya üc bese oynat
Jude Bellingham 16-17 yasinda 23 milyon euroya transfer olmustu onu biliyorum.

Hangi kulüp 15-16 yasindaki oyuncuya 20 milyon vermis yaw, Dortmund Sancho ya 7 verdi, Dembeleye 15 ama adam zaten ligue 1 de dünyanin önünde oynuyordu, bunlar extrem örnekler. uzaga gitmiyelim, cengiz ünder, zeki gibilerini görmüyoruz 15-16 yasindayken burda, al altyapiya üc bese

Rodrigo ile Vinicius 15-16’da transfer oldular ancak Real Madrid’e 18’de katıldılar.

Üst Alt