Fatih Terim: "Baştan sona kadar tam bir Avrupa takımı gibi oynadık" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Baştan sona kadar tam bir Avrupa takımı gibi oynadık"

Fatih Terim: "Sofiane Feghouli'nin kalbini ve iyi niyetini biliyorum. Çok kötü zamanlarında da oynattım. Kötü zamanda biz varız. Galatasaray mesela hiç iyiyken bizi çağırdı mı? Hep ihtiyaç varken geldik."

"Feghouli, iyi bir profesyonel. Feghouli olacaksınız, hocanız sizi oynatmayacak, hatta bazen ısınmaya göndermeyecek bile. Ne surat asacaksınız, ne üzüldüğünüzü göstereceksiniz... Feghouli gibi oyunculara ömrüm boyunca saygı duydum."

Fatih Terim: "Sofiane Feghouli'nin kalbini ve iyi niyetini biliyorum. Çok kötü zamanlarında da oynattım. Kötü zamanda biz varız. Galatasaray mesela hiç iyiyken bizi çağırdı mı? Hep ihtiyaç varken geldik."

"Feghouli gibi futbolculara hayatım boyunca saygı duydum."

hmm 2002de şampiyon+ şlde tur atlamışken çağrıldı

2011de sıfırdan müthiş transferler yapıldığında çağrıldı

2017de yine çok iyi bir takıma kondu

ne zaman kötüyken geldi acaba mesela 2004de hagiye enkaz devrederken mi

ya da 2010da enkazı almayı reddedip o zamanki kankası abdül hagiye söverken mi

boşuna yazma 1-2 gün gırgır yapıp 3. gün 4 senedir reziliz yok bilmemne fln diye kafa z.... sonra da lazio maçına 3 gün kala eywah yenildik ft varken nasıl yenelim vs. vs. forum forum olmaktan çıkarak daly.... idman yurduna dönüştü
Bu bakımdan tam bir simetri söz konusu azizim. Nasıl ki osuruktan bir SL takımına karşı ezik futbol oynayıp yenildiğimizde Terimseverler birkaç günlüğüne ortadan kayboluyor, sonra senin tabirinle ''Kafa z...'' ye devam ediyor; şimdi de bunun tam tersi işte...

Bu bakımdan tam bir simetri söz konusu azizim. Nasıl ki osuruktan bir SL takımına karşı ezik futbol oynayıp yenildiğimizde Terimseverler birkaç günlüğüne ortadan kayboluyor, sonra senin tabirinle ''Kafa z...'' ye devam ediyor; şimdi de bunun tam tersi işte...

forumdaki kriptoların boş muhabbetini çekmemek için kayboluyolardır

Cicaldau konusunda Normal olarak 8 oynadiginda daha cok geriye kosmak zorunda Ama Taylan 6 Berkan 8 oynarsa ozaman hucum da daha cok goruyoruz cicaldau’yu

Taylan’in olmadigi maclarda Berkan 6 Cicaldau 8 morutan’i ise hucum da kullaniyoruz

Gedson gelirse Berkan 6 Gedson 8 olacak ve cicaldau’yu bugun oldugu gibi kullanacagiz

"Feghouli, iyi bir profesyonel. Feghouli olacaksınız, hocanız sizi oynatmayacak, hatta bazen ısınmaya göndermeyecek bile. Ne surat asacaksınız, ne üzüldüğünüzü göstereceksiniz... Feghouli gibi oyunculara ömrüm boyunca saygı duydum."

Hocam biri bana da senede 3,8 Milyon € versin ben de ne surat asarım ne de üzülürüm oynamayınca.

Avrupa takimi gibi oynadigimiza katilmiyorum hocam kusura bakma. Bugun daha dikine daha gol isteyerek oynadik, bu dogru. Ancak hala sacma sapan amator seviyede (yani bu seviye icin) hatalar yapiyoruz. Ha, hakkimiz yenildi yine o ayri ama yine de sacma hatalar, anlamsiz goller yiyoruz. Gol olmasada pozisyon verdik. Su mac 4-4'te bitebilirdi, 6-2'de. Avrupa takimi gibi oynamak bence bu degil.

Oynayıp oynamamak çok da umurunda değil; adam sağlam sözleşmeyi kapmış, parasına bakıyor. Birkaç iyi maç çıkarması son bir 'vurgun' yapmasına vesile olursa diye biraz kıpırdamaya çalışıyor, tembel teneke. Saygı duyulacak bir profesyonelliğin zerresini göremiyorum bu herifte...

boşuna yazma 1-2 gün gırgır yapıp 3. gün 4 senedir reziliz yok bilmemne fln diye kafa z.... sonra da lazio maçına 3 gün kala eywah yenildik ft varken nasıl yenelim vs. vs. forum forum olmaktan çıkarak daly.... idman yurduna dönüştü
Haklısın ama bazen içimden tam geçenleri yazsam şuraya baya bi ceza alirim. Anlamazlar. Benim kızdığım nokta yönetim kısmında da buna çanak tutanlarin olması ve aynı tarzda konuşmaları üzüyor. Bi Keramettin uğraşıyor bu tarz hakaretler ile ilgili oda nereye kadar umarım düzelir.

Alıntı yapıp hakaret edecek kadar kuduran kişi bence sensin.

Belli ki bir kuyruk acın var ama senin seviyene inip kendimi yoracak değilim.

Dediğimin olacağını biliyorum nasılsa.
olm msjlarından kuduranın ve kuyruk acısı olanın sen olduğu çok belli yaw seviye diyor bi de sen benim seviyeme 2 dk baksan retinan yanar boş yapma heriflere 4 atmışız bi de senin kamil msjlarını okumayalım yaw. :puhaha:

Avrupada oynayan evlatlar, ligde akıl almaz hatalar yapıyor. Bunun nedeni ne hocam?

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı yapıp hakaret edecek kadar kuduran kişi bence sensin.

Belli ki bir kuyruk acın var ama senin seviyene inip kendimi yoracak değilim.

Dediğimin olacağını biliyorum nasılsa.
Sen nasıl bir taraftarsın yahu..Avrupa'da güzel bir galibiyet aldığımız maçta keyiflenecegine gelecek maçlardaki yenilgiyi bekleyip keyif ile alintilayacagindan bahsediyorsun..

olm msjlarından kuduranın ve kuyruk acısı olanın sen olduğu çok belli yaw seviye diyor bi de sen benim seviyeme 2 dk baksan retinan yanar boş yapma heriflere 4 atmışız bi de senin kamil msjlarını okumayalım yaw. :puhaha:

Bende bir yanma yok çok şükür ama sen nedense avatarındaki adam gibi yanıyorsun bu gece.

Neyse, birkaç haftaya kalmaz yine gömülürsün toprak altına.

Üst Alt