Fatih Terim: "En önemli hedefim; arkamda önemli bir jenerasyon ve futbol mirası bırakabilmektir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "En önemli hedefim; arkamda önemli bir jenerasyon ve futbol mirası bırakabilmektir"

848f88b7a261cbe59fd1234c9327f720.jpg

iş üstünde basılmışken okuyom ben ya minvalinde "porojem var benim yauv" açıklaması
zavallıca hayaletini ayakta tutmaya çalışıyor. mart ayında küfürlerle istifan istenecek stadyumda. en iyisi akıllı ol da tribünlere adamlarını sok yoksa rezil olacaksın

Ne zaman bu zarar verdiği kanaatine kapılacak acaba merak ediyorum ?
Küme düşme potasına girincemi hep aynı lafontenden masallar sanki bedava çalışıyor
Dünya para harcatıp takım kurmadı da altyapıdan oyuncularla oynuyor

Bırak edebiyatı ya gerçekten hocalık yap elindeki oyunculardan verim almayı becer
sistem teknik gibi konulara eğil yada bırak git Dünyada hoca bitmedi bulunmaz hint kumaşı değilsin

Sadece en son transfer doneminde kac karavanan var hocam? Basit sorulara basit cevaplar. Ici bombos 5 paragraf yazilar yerine, basit sorulara basit xevaplar. Son transfer donemi iki romen 10 milyon sadece.

Dağılmış bir yönetim kurulu, onca çalkantılı habere rağmen meydana önce kayınpederini sonra da seni salan hakkını ve hakkımızı aramaktan aciz başkan mı arkanda? Eveleyip geveleyip aynı şeyleri söylüyorsun...Ne genci? Sanırsın sahada 18 19luk pafla oynuyoruz. Sanırsın Babel, Feg, PVA, Muslera hiç oynamamış, yaş ortalaması toydan hallice 22 falan. Tek baştan aşağıya yenilenen takım biziz. İki sene önce pandemiden de tek etkilenen bizdik, ne hikmetse. Seyirci o bu dedik. Aa, bir baktık, ertesi sene averajla şampiyonluk gidecek bir şekilde verim aldık.

Bahanelerin bitmediği yerde başarı zor gelir. Hala iyi olduğumuzu düşündüğüne yemin edebilirim ama ispatlayamam. Oysa üç seneyi şöyle düşünüp on maç say deseniz, oturur sabaha kadar düşünür, yine de o rakama tamamlayamam. Sene sonu beraber gitmeleri yerinde olur. Sırf bunun için sabredeceğim. Şimdi gelen kişiyi terimcilerin yemesini istemem. Sorumluluğun bedelini yaşatanlar çekmeli ki temiz sayfa açabilelim. Bir yardımcı almayı bile kendine yediremeyen birine de ne desek boş.

Takımı biraz gençleştirmek yav proje dediğin de

Onda da bir tane bile altyapı oyuncusu yok

Yani dünyada sadece Fatih Terimin becerebileceği bir durum yok ortada.

Üst Alt