Fatih Terim: "Falcao olursa olur, olmazsa yapacak bir şeyimiz yok" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Falcao olursa olur, olmazsa yapacak bir şeyimiz yok"

Falcao olsa ne olur, olmasa ne olur. Sonuç bir Falcao ile değişecek gibi görünmüyor. Halen eksik bir çok bölge var.

Diagne'nin bizim forvetimiz olmadığı çok bariz, biz yine salakça iş yaptık. Sezon biter bitmez Diagne'yi satıp Ze Luis'e basacaktık parayı, Porto 8 milyona aldı adamı. Hocanın ilk tercihi Diagne değildi ama alınmasına da karşı gelmedi.

Artık yapacak bir şey yok... Sezon sonuna kadar sabredip dayanabildigimiz kadar destekleyeceğiz... İnşallah şampiyon olursak alkislariz, olamazsak başkanından hocasına vedalasiriz...

Fatih Terim: "Konu hep Falcao ama ben bu işle ilgilenen herkesin ne kadar çaba sarf ettiğini görüyorum ancak bazen olmayınca olmuyor. Olmamasının sebebi de UEFA ne yazık ki. Canımız yanıyor canımızı acıtıyorlar. Kulübümüzün ekonomik durumu nedir? GS'nin geleceğini düşünmeliyiz."

vallahi şunu diyip yedek donk'a 1.8den sözleşme, Babel denilen herife yapılan o sözleşme ve oynatmayacağı linnese zam yapmak nereden bakarsan bak tutarsızlık.

Ayrica falcao a planin ise b planini da coktaaan belirlemis olman lazim.
Gordugum kadariyla b plani digane'nin satilmamasi.
Uefa var yaptirimlar var diyor ama diagne'yi aldigimiz zaman da vardi yaptirim ve uefa.
Neyse ne.

Demekki alamayacağız anlaşılan bonservis vermezsek Albayrak görevinden alınmalıdır hersene aynı iş profosonel yönetici getirilmeli albayrak başka bir göreve verilmeli aylardır bir adamın peşinde koştular her transfer dönemi bir forvet getirilemiyor onyekuru gitti yeri doldurulamayacak diagne kalır geçmiş olsun resmen eksideyiz daha adam satmamız lazım şampiyonlar ligi hüsran olacak yazık Fatih hocaya bizlere ne bekliyoruz ne oluyor maalesef lige iyi başlamazsak devamıda iyi olmuyor bu sene zaten hakemler tff mhk bizimle çok ama çok uğraşacak ama biz zaten kötüyüz takımda yaşlanıyor of of daraldım valla.

hoca bu oyunu mu beğenmiş bırakın beyler hoca kafada bitirmiş gsyi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Terim: "Konu hep Falcao ama ben bu işle ilgilenen herkesin ne kadar çaba sarf ettiğini görüyorum ancak bazen olmayınca olmuyor. Olmamasının sebebi de UEFA ne yazık ki. Canımız yanıyor canımızı acıtıyorlar. Kulübümüzün ekonomik durumu nedir? GS'nin geleceğini düşünmeliyiz."

vallahi şunu diyip yedek donk'a 1.8den sözleşme, Babel denilen herife yapılan o sözleşme ve oynatmayacağı linnese zam yapmak nereden bakarsan bak tutarsızlık.
Selcuk'un sozlesmesini uzatmalar falan

Üst Alt