Fatih Terim: "Falcao olursa olur, olmazsa yapacak bir şeyimiz yok" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Falcao olursa olur, olmazsa yapacak bir şeyimiz yok"

senin kanadın, bekin bitik. forvet gelip kurtaracak sanıyorsa hoca da taraftarın çoğu gibi delüzyona kapılmış demektir.

bence bu takımın forvetten daha acil ihtiyaçları var. nasıl görmüyorlar inanamıyorum.

Niçin ''Ya Falcao, ya hiç!'' moduna girildiğini hiç anlayamadım; ihtiras gibi bir hal aldı nedense?!..Şartları sorarsın, baktın mümkün olsa bile çok zorlayacak, başkasına yönelirsin; mevzu bu kadar basit...
o foto olayı veya kesin kkonusmalı acıkalmalar olmasaydı coktan gelmıstı.
bonservis istenmediği için talip oluyorsun sonra sen konustukca surec uzuyor uzadığı gıbı bonservis isteniyor. bonservis istenildiği an cekılecektin. çok sacma bi hal aldı olay

Falcao konusunda Monaco tarafı belli ki fiyat yükseltmek için hocası, yönetimi açıklama yapıp duruyordu gitmesini istemiyoruz diye. Fatih Terim'de açık açık bizim şartlarımızda olmazsa bu transfer olmayacak Monaco demiş. Asıl mesele 1 stoper, 1 orta saha istiyor hoca belli. Ama bunların yanına 2 bekin de değişmesi şart. Bu beklerle hiçbir oyun tarzını oynayamazsın organize futbol oynayan rakiplere karşı.

Şu kulübü satın katarlılara gitsin gelen giden beceriksiz yapamıyorsunuz beyler bizide rezil edip gülünecek hale getiriyorsunuz ben sezon bittiğinde görüyorum bu takıma genç orta saha tecrübeli stoper samatta tarzı forvet ve genç bek lazım diye bütün yaz şampiyonluk kutladı yönetim teknik ekip

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Her puan kaybında aynı boş muhabbet.Bir bıkmadınız şu saçmalıkları yazmaya.

falcaonun olmaması hayrımıza olabilir doğru değerlendirilirse

doğru bir ucuz santrafor ve iyi bir kanat alalım

İsabet olmuş, bugün sahadaki takımda Falcao olsa gene bir şey değişmezdi bence. Hızlı kanat oyuncun yok, uzaktan şut tehdidin yok, serbest vuruş kullanacak adamın yok, beklerinin orta yapmak için harcadıkları zamanda mevsim değişiyor, pas oyunu diyorsun, pas oyunundan anladığın sağa at, sola at, olmadı geriye at, en son Muslera' ya geri at, o da şişirsin, pres desen kim kaybetmiş ki biz bulalım. Mücadele yok, hız yok, hırs yok, Falcao olsa ne değişecek sanki.

2 senedir şl kozumuz var ve diagnenin fiyatını tavan fiyat olarak saysan 13m euro verme hakkımız var bonservise ama beceriksizler 2 senedir 1 tane forvet alamadılar. Ala ala çöp diagneyi aldılar son dakika o da elimizde patladı. Bunlara iyi bir tepki lazım bıraksınlar gitsinler istifa etsinler. Beinsports'u da iptal edeyim.

Yalniz falcao olmazsa baskasi olur gibi dusundurecek bir sey soylememis. Olursa olur olmazsa beklemeyin demis. Cok heveslenmeyin derim.
Transfer politikasi cokmus. Bir adam kovaladik 2 ay

Orta saha ve stopere takviye gerektigini belirtmesi sevindirici, Falcao diye diye bu mevkilere ihtiyac unutuldu. Bu iki mevkiye de icraat bekliyoruz.

Üst Alt