Fatih Terim: "Falcao olursa olur, olmazsa yapacak bir şeyimiz yok" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Falcao olursa olur, olmazsa yapacak bir şeyimiz yok"

Demek ki transfer falan yapamayacaklar ki hoca'da 1 hafta içinde olursa olur, olmazsa aynı şekilde devam ederiz dediğine göre. Hla bu çapsız Mustafa ve Abdurrahimi korumaya çalışıyor.

cagne de transfer sezonu bitimine 3 gün kala yeni kulüp bulur gitmek ister

adem ile oynarız artık

galatasarayın elindeki maddi gücü ve şanpiyonluk imkanlarını çarçur eden çapsızlarRRRR

Geçen sene Diagneye 13 verirken maliyet düşünen varmıydı? Yönetimin transfer beceriksizliği bu seneyi bizim için bitirdi bence. Tamam geçen senede forvetsiz oynadık ama rakiplerin durumlarıda iç açıcı değildi. Bugünkü ortamda bir seneyi daha bu şekilde geçirip şampiyon olabilmek imkansıza yakın. Hocam stoper ve ortasaha diyor bende ona Banega diyorum. Yönetimin bir transfer acizliği daha. karşı taraf sizin oyuncunuzu isterken sizin isteklerinizi alamayıp birde oyuncunuzu vermeniz nedir anlamıyorum ben

Bir şampiyon takım anca mental olarak bu kadar çökebilir.
CL oynayacaksın ligte 3te3 yapma şansın var ama biz bitmişiz.
Ayakta duracak gücümüz kalmamış.
Milli maç arasına kadar toparlayamayız.

Gscimbom mobil

Hoca bırak Falcao'yu ffp yi.
1-Geçen sene Gomis satılıp neden ilk yarı forvetsiz oynadık?
2-Gözünüzün önünde 17 maç oynayan Diagne'ye 13 m euro ( 15 mi bilemedim ) verip aldınız. Hiç mi görmediniz, izlemediniz bu Diagne'i?
3- Bu Şener, Adem, Jimmy, Ömer, Emre Taşdemir'i kim beğendi de aldırdı?
4- Vedat Muriç'i sen istedin mi yönetimden?
5- Fernando'nun satışına onay verdin mi?
6- Ffp bu kadar sıkıntı ise iki sezondu CL paraları nerede? Diagne, Emre Akbaba'ya bu paralar niye verildi?
7 - Mitroğlu'nu niye aldınız?
8 - Genç oyuncular nerede hoca? Bir sene önce yere göğe sığdırılmayan Yunus, Celil, Atalay, Recep, Gökay, Mustafa Kapı ve kapatılan U21 oyuncuları nerede hoca?

Anadolu kulüplerinden ve Avrupa'dan yetenekli ve genç Türk oyuncuları biz niye alamıyoruz? Neden hep rakipler alıyor?

cagne de transfer sezonu bitimine 3 gün kala yeni kulüp bulur gitmek ister

adem ile oynarız artık

galatasarayın elindeki maddi gücü ve şanpiyonluk imkanlarını çarçur eden çapsızlarRRRR

O herifi gormektense Erencan ile oynayalim. Altyapidan ne kadar forvet varsa hepsini deneyelim. Bu kazmalarla kaybetmektense altyapi dan gelen oyuncularla kaybedelim. hic degilse-belki bir iki oyuncu kazaniriz.

Bu takımın geleceği için yapılacak en büyük transfer Haldun Üstünel dir. İlgilendiğimiz adamin hiç bir şekilde sağda solda ismi çıkmadan alır getirirdi.
Müthiş bir gizlilikle yürütürdü transferleri. Bizim apo gidiyo daha adamı almadan foto falan çekiniyor. Rezillik..

Ya sen şl ye katılıyorsun 2 senedir bi forvet nasıl alamıyorsun? Geçen sene erenle sinanla şl oynadık bu sene çöp diagneyle. Bu tamamen beceriksizliktir kimse kusura bakmasın. Ayrıca hızlı kanat yok ve ortasahada. Naptınız 3 ay boyunca siz?

Fatih Terim : Keşke Falcao gelseydi de, Denizlispor maçından itibaren oynatsaydık. Herhalde yarın öbür gün, oluyor, olmuyor, vazgeçtik falan diye bir açıklama yaparız.

Üst Alt