Fatih Terim: "Falcao olursa olur, olmazsa yapacak bir şeyimiz yok" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Falcao olursa olur, olmazsa yapacak bir şeyimiz yok"

Falcao = Ibrahimovic vol 2 oldu resmen. O dönem de takım yıpranmıştı. Şimdi de yıprandı.

Allah tüm sorumluların belasını versin. KANDIRMAYIN GALATASARAY'LILARI diye boşuna demiyoruz. Şerefsiz herifler. Bunca taraftarın hayalleriyle neden oynuyorsunuz? Neden olmayacak bir hayalin peşinde koşturuyorsunuz milleti? Bu vebalin altından nasıl kalkacaksınız? Adiler.

Hocayı da severim ama ayar oldum. "Olursa olur, olmazsa olmaz" demek ne demek ya?!

Biraz adam olun da alternatif ayarların. Tek isimle olmuyor bu işler. TS gibi kulüp Sturridge'i aldı. Biz Diagne eşşeğine kaldık. Vallahi billahi bu kulübün transfer kaoslarından bıktım ben. Son güne kadar transfer kovalamaktan bıktım. Yeter ulan yeter!!!

Falcao konusu o kadar uzadı ki artık sıkıldık Elde olan mevcut kadroyu desteklemeyi bıraktık. Diagne ve Belhanda kadroda ise gönderemiyorsak en iyi şekilde değerlendirilecek Haftaya kayseri maçından 3 puan ile dönmezsek zirve ile arayı açıyoruz çok erken ama takımın lige motive olmasını sağlamak için üst sıralarda olmalıyız.

Şu Falcao süreci ile kulübün taraftarın tüm sinejisini emdiler bitirdiler. Transfer dediğin Nzonzi gibi olur. Söylentiler başladığı günün bir gün sonrasında kap bildirimi geldi. Transfer dediğin böyle olur. Şov yapacağım diye kulübü yıprattı bizim Rize kekosu :red: Onun yapacağı transferin gelmişini geçmişini.... Bir de maçtan sonra kaçıyor hıyar ağası. Senin ben kalıbına tüküreyim sığır herif.

2 sene üst üste şampiyon oluyoruz ve hala transfer sıkıntısı yaşıyoruz, takımın üzerine koyamıyoruz. Lige ambargo koyabilecek iken kalite olarak geriye gidiyoruz. Böyle yönetimin Allah belasını versin!!

son cümlede bugün yarın açıklama yaparlar B planımız budur derler demiş hoca. Kendini kandırma hoca. Bu rezillerde B planı yok! Sezona yine forvetsiz girdik. Buna ek olarak orta saha ve defans eksiğiyle girdik. Allah senin yardımcın olsun!

Takımın odağını başka yöne kaydırdılar maalesef. Bu kafa yapısı ve şuan ki durumumuz ile çok başarılı bir sezon geçireceğimizi düşünmüyorum. Transfer dönemi biran önce bitmeli ve lige odaklanmalıyız. Şampiyonlar liginde herhangi bir başarı beklemiyorum.

Yalnız Falcao isminin bu kadar gündemde kalması yönetim, taraftarlar ve futbolcular olarak herkesi yıprattı. Bu saatten sonra hakikaten olmuyorsa, denedik olmadı demek bile en azından odak noktamızı oradan alıp maça konsantre olmamıza bir nebze de olsa yardımcı olur. İvedi bir şekilde olumlu yada olumsuz bugün, yarın fazla uzatmadan resmi bir açıklama bekliyorum.

Hoca da sorunun farkında.Adam bas bas orta saha, stoper, forvet almalıyız diyor ama kime diyor.Bu takımın orta sahası çok yumuşak.Dakka 70 den sonra birde takım iyice düşünce, normalde 2 pas yapamayan mal aykutun takımı bile yürüyerek kalemize geldi.Bu sorun aşılmadıkça daha çok ağlarız maçlarda.

Üst Alt