Fatih Terim: "Şampiyonluğun en büyük adayı biziz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Şampiyonluğun en büyük adayı biziz"

1523303361213.png

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Gençlerbirliği-Galatasaray mücadelesinden sonra açıklamalarda bulundu.

"Sadece iyi başlamadık iyi de bitiremedik. Hayal kırıklığına uğradığım maçlardan biri. Hele hele Trabzon maçındaki iyi oyundan ve mücadeleden sonra böyle bir şey beklemiyordum, tamamen hayal kırıklığı.

Oyunun büyük bölümünde oyunun hakimi gibi gözüksek de bu kadar topla oynayan bir takımın daha çok pozisyon bulması lazım. Gençlerbirliği bizim aksimize tam mücadele etmesi gibi, küme düşen takımın savaşması gerektiği gibi oynadı. Ümit Hoca ve Gençler'i tebrik ederim.

Taraftarlara seslenmek istiyorum. Kredimizi kaybettik, şampiyonluğu değil. Geliyor gidiyor işte liderlik. Olmasaydı iyiydi. Mağlup olduktan sonra kendi içimizde bu analizi yaparız ama ümit ederim bu son olur burada. Bundan sonrası kolay telafi edilemez.

Oyun olarak burada galibiyet dışında hiçbir şey düşünmedim açıkçası. 0-0 bitebilir miydi? Evet, ona da bizimkiler müsaade etmedi, golü yedik. Kredimizi kaybetmiş olsak da şampiyonluğun en büyük adayı biziz."

A Spor

işler bizim elimizde şampiyonluğa oynayan 2 takımla da icerde oynuyoruz.
Kotu gündu ama elseyi karartmaya gerek yok.

GSCimbom Mobile App

Sonuna kadar hakli, sonuna kadar arkasindayiz, sonuna kadar inaniyoruz

Bazilari ne cabuk unutmus Galatasaray'i, Imparator'u

allah-kerim-fatih-terim_493449_m.jpg

Hangi deplasmanı iyi oynadık ki ? Deplasmanlarda saçma sapan oyunlarla puan kaybediyoruz bir oyun planımız bile yok. 3 tane deplasman var önümüzde iddalı bir açıklama olmuş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hoca kusura bakma ama bu akşam şampiyonluğu bıraktık gibi görünüyor. Bu senin dediklerin edebiyat bunları geç. Bize maval okuma. Haftaya zor ya Başakşehir'i bir şekilde yendik diyelim, peki sonraki hafta? Alanya deplasmanı? Galip gelebiliriz diyebiliyor musun? Boş yapma.

Deplasman karnemiz ne denli kötü olsa da senin olduğun yerde her daim umut vardır hocam. Şahsen zerre şüphe etmiyorum şampiyonluğu kaçıracağımıza. Ha olur da yanılırsam dahi canın sağolsun. Sezonu Tudor'la kaybedeceğimize, seninle kaybedelim.

Hocama sonuna kadar güvensem de ve emekli olana kadarda takımda kalmasını şiddetle istesem de bu takım şampiyon olabilmesi için mucizeli bir durum olması gerekir benim için.

28.hafta şampiyonluğun en büyük adayı biziz,32.hafta; tüpçü'ye haber uçursam beni bir daha alırmi?.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Terim de kusura bakmasin bugun ne yaptigini biliyormudur acaba? Oyunu okuyamamis ki orta saha yi bir anda bom bos birakti, sonra bakti olmuyor gitti son anlara dogru Donk'u aldi oyuna. 1 hafta boyunca ne calistiniz cok merak ediyorum. Bence hic bir sey.

Üst Alt