Fetih 1453 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fetih 1453

Cevap: Fetih 1453

hep düşünmüşümdür neden tarihimizden film çekilmez diye biri yaptı sonunda.. inşallah muhteşem yüzyıl gibi apır sapır bi konusu yoktur adam akıllı bi filmimiz olmuş olur. eğer beğenirsem en az üç kez sinemada izlerim

o 100 saati askin bi dizi.. insanlari televiyozna baglamasi lazim.. her hafta.. onun icin abuk sabuk seylerle milleti oyaliyorlar..

bu ise.. 2 yada 3 saatlik bi film.. o yuzden.. oyle kari kiz olayi fazla olmaz.. yani INSALLAH diyorum oyle seylerle zamani doldurmazlar..

kanyondan şimdi geldim 14.53 seansındaydım arka koltuğumda adnan polat,yiğit şardan ve murat yalçındağ ve eski birkaç yöneticmizde vardı! film açıkçası mütiş olmuş çok etkilendim eleştirilecek birşey bulamıyorum imkanı olan herkes gitsin cidden çok guzeldi

Filmi izlemedim ama sonunu biliyorum istanbulu Fetih ediyoruz sanirim :D

Hafta sonu kismetse gidecegim,ilk basta gitmeyecektim gene cüneyt vari bizans dogruyoruz diye ama reklaminda oldukca kaliteli bir yapim oldugunu gördüm,baya emek para harcamislar tvde izlenmez dedim bence bu film icin sinemaya gidilir,konusundan cok kaliteli cekim icin.

Bu arada nedir bizanslilarin bizden cektigi:lol:

Filmi izlemedim ama sonunu biliyorum istanbulu Fetih ediyoruz sanirim :D

Hafta sonu kismetse gidecegim,ilk basta gitmeyecektim gene cüneyt vari bizans dogruyoruz diye ama reklaminda oldukca kaliteli bir yapim oldugunu gördüm,baya emek para harcamislar tvde izlenmez dedim bence bu film icin sinemaya gidilir,konusundan cok kaliteli cekim icin.

Bu arada nedir bizanslilarin bizden cektigi:lol:

4251c5586d16cce3a1faf1d11f38b69f.jpg

zannedersem filmin konusu istanbul'da geçiyor.

Fragman cok guzel. Cok etkilendim. Bugun 14:53 de vizyona girdi. 21:00 a bilet aldim. Bakalim filmin genelinde ayni var mi? Heyecanlandirdi beni simdiden. Saatler gecmek bilmiyor :)

Üst Alt