Fetih 1453 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fetih 1453

Cevap: Fetih 1453

Filmi merak ediyorum bende, giden arkadaslar yorum yapsa iyi olur.

Bu arada Fatih'i oynayan oyuncu eski Edebiyat ogretmenimin yegeniymiş, yeni ogrendim :)

21.30 gibi yer bulursam gideceğim. Muhtemelen kalmaz yer ama telefonla rezervasyon da yokmuş salonda. Şansımı deneyeceğim.

-spoiler-

filmin sonunda ulubatlı bağrağı dikiyor ve ölüyor! fatih geride kalan hiristiyanları kucaklıyor ve film bitiyor

-spoiler-

Filim nasıldı görüşünüzü paylaşın diyor insanlar, ötekide gelmiş sonunu söylüyor.. La havle adam spoiler in gözüne vurmuş

Bugün ilk seansta izleme şansı buldum.Bence gayet güzeldi, başarılı olmuş, kesinlikle gidip izlemeye değer,Sadece görsel efektler çok iyi olmamış bazı sahnelerde özellikle çok yapay duruyor.Lakin dediğim gibi onun dışında oyunculuk dahil her şey güzeldi.

Gercek hikayeden uyarlanmamis mi lan bu, niye sonunu ogrenip sok oluyosunuz ki? Sonunda Bizans kazansa anliycam da

hayır sonunu eğer dediği gibi bayrak dikmesi ile bitiriyorlarsa kötü bence, ayasofya'nın cami olma, orda namaz kılma falan yoksa kötü olur.

fatihin fedaisi kara murat malkoçoğlu gibi yiğid cengaverlere yer verilmişmi acaba değerli renk daşlar?

Üst Alt