Seçim Günü'nde Oylar Sayıldı | Tüm Sandıklar Açıldı | Yarsuvat 1777-1566 Yalman - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seçim Günü'nde Oylar Sayıldı | Tüm Sandıklar Açıldı | Yarsuvat 1777-1566 Yalman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kötünün iyisi oldu. Albayrakı severim ama bu yönetimde olması kötü oldu. Yerli zibidilerle ilgili bi karar çıkmaz artık. Özellikle kankalar yine kaldıkları yerden devam edecekler. Sabriyğ de affetmelerini bekliyorum. Tek kazanç şu italyanın kıçına tekmeyi vurmaları olur. Ben hayatımda bu kadar kötü t. direktör görmedim. Skibbe, hagi vs alayı dahil bu düz mantık bile yapamayan spagettiden kötü değillerdi.

Tapa

Kötünün iyisi oldu. Albayrakı severim ama bu yönetimde olması kötü oldu. Yerli zibidilerle ilgili bi karar çıkmaz artık. Özellikle kankalar yine kaldıkları yerden devam edecekler. Sabriyğ de affetmelerini bekliyorum. Tek kazanç şu italyanın kıçına tekmeyi vurmaları olur. Ben hayatımda bu kadar kötü t. direktör görmedim. Skibbe, hagi vs alayı dahil bu düz mantık bile yapamayan spagettiden kötü değillerdi.

Tapa

Mesela ben bazı yerlilerin performansının gözle görünür şekilde artacağını düşünüyorum ilginç bir şekilde

Bence Basaksehir macindan sonra gonderecekler. Onceden oyle dedigine bakmayin daha derbi, cl maclari varken biz gelip bunu kovucaz denir mi

Duygun Yarsuvat'ın yönetim kurulu listesindeki Abdurrahim Albayrak, Galatasaraylı bazı futbolcuların oylar sayılırken kendisini telefonla arayıp, "Başkan bu akşamki antrenmana geliyor musun?" dediğini aktardı.

Ersun un acı intikamı olmalı bence Ersunla bu iş olur. Fenerin kondisyonu çok düştü adam gidince şuan rezil oynuyolar hediye bi penaltıylaa öndeler

Yalman ekibi Duygun Bey'i tebrik ederek liseden ayrılıyorlarmış.

Bu arada Lucescu, Denizli filan gibi yine başa döencek işler yapacaksak vay halimize.

Genelde gelen isimlerin tekrar gelmesine karşıyım ama lucescuya hayır diyemem adam gittiği takımı her seferinde seviye atlatıyor.. Adam adı sanı duyulmamış shakhtar takımını aldı 12 sezonun 11'inde şampiyon olan D.Kiev hakimiyetini bitirdi.10 sezonda 8 kez şampiyon yaptı aynı şekilde Avrupa'da ismi sayılan takımlar arasına taşıdı.. Bizde yaptıkları BJK'de yaptıkları tartışılmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt