⚽ SL 19/20 H:2 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 25 Ağustos - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 19/20 H:2 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 25 Ağustos

pek yorum yapılacak bi durum yok.şansızlık tamamen.sakin kalın ve takıma karsı sabırlı olun.konya gibi kapanan takıma forvetsiz 5 atacaktık nerdeyse.10 kişi kalmasakta yenecektik,donktan sekmese yine yenecektik.

tamamen talihsizlik.pozisyon vermeden berabere bitti.5-0 dı bu macın hakkı.çok gol kaçırdık.60 a akdar müthiş oynadık.ki oynadıgımız o topu lige yaysak şampiyonluk gelir.baska bi takım da oynayamaz.

seri zaman zaman güzel işler yaptı,begendim de ama o lakayıtlık yakısmadı.mariano ve feghouli 60tan sonra cıkmalıydı.bittiler ve cok pas hatası yaptılar.

bek sorunu çözülür.seri ve nzonzi,diger yeni transferler uyum saglayınca bu takım cok can yakacak.o zaman da burda olun.

Güzel ironi valla.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih hocada işin finansal yönünü vurgulamaya başlamış anladılar onlarda heralde bu takımdan bu sene bi cacık olmayacak bari maliyete girmeyelim zihniyetindeler. Falcao falan beklemeyin.

Sorun seride degil sorun takimdaki isteksizlik gamsizlik

Cok Acil Santrafor arti Babel + falcao 4-4-2 ye donmeliyiz.

Bu takimdan baska turlu cacik olmaz

Yediğimiz golün ana sebebide Mariano olacak gereksiz herif sövmeden şu adama nasıl yorum yapayım artık bilemiyorum. Kardeşim selçuk-mariano ısrarı bitirdi bizi yahu sokayım böyle işe boş bırakın anasını satayım oyuncuyu bırakıp on liberoluğa soyunan bir bek olamaz

Falcao gelse ne olacak takımda top kapma yetenegi olan bi tane adam yok. Ndiaye ısırıyordu bu fernando kesici özelliği cok iyiydi. Skoru bulduğumuz zaman topun arkasına geçsek bile rakibi tehdit eden onyekuru gibi sprinter kontra atağa uygun bir adam vardı.

Iste bunu anlatamiyoruz tam 1 yildir
Bu takimin sifresi buydu
Cok iyi nerede duracagini bilen kesici
Top kapabilen kaptiginda da dikine oynayabilen bir 8
Hizli calimci kanat (once gary sonra onye)
Oteki kanatta akilli oynayan bir kanat
Onunde top tutabilen, sirti donuk de onune de top alabilen, sutlari saglam golcu

Once golcuyu, sonra kanadi, ardindan ortasahayi bictiler, geriye belhanda feghouli haric duz adamlar kaldi

Kime kızacağımı bilemedim 2 senedir takıma adam gibi forvet alamayan yönetime,takımi adam gibi hazirlamayan teknik ekibe,orasi burasi oynayan futbolculara hangisine ????

pek yorum yapılacak bi durum yok.şansızlık tamamen.sakin kalın ve takıma karsı sabırlı olun.konya gibi kapanan takıma forvetsiz 5 atacaktık nerdeyse.10 kişi kalmasakta yenecektik,donktan sekmese yine yenecektik.
Yazın sana bişey dedim hatırlıyor Musun?
Mesajı bulursam gönderirim
Gevşek olursak asla affetmezler diye
Bi tarafta hiç oynamayan takım 90+3 te 3 puan alıyor
Diğer tarafta oynayan takım çomarlara 2 puan bırakıyor
İşte tam olarak bahsettiğim buydu
Vura vura kazanmadıkça birilerinin puan kaybını beklersin, hayat dediğin böyledir

Bu takım baştan revizyona girene kadar Belhanda üzerine kurulmali. Belhanda dan ve oyun tarzindan nefret etmeme rağmen bugün Belhandanin bu takımın herşeyi olduğuna kanaat getirdim.

tamamen talihsizlik.pozisyon vermeden berabere bitti.5-0 dı bu macın hakkı.çok gol kaçırdık.60 a akdar müthiş oynadık.ki oynadıgımız o topu lige yaysak şampiyonluk gelir.baska bi takım da oynayamaz.

seri zaman zaman güzel işler yaptı,begendim de ama o lakayıtlık yakısmadı.mariano ve feghouli 60tan sonra cıkmalıydı.bittiler ve cok pas hatası yaptılar.

bek sorunu çözülür.seri ve nzonzi,diger yeni transferler uyum saglayınca bu takım cok can yakacak.o zaman da burda olun.

Sergen 80 dk kapanan bir rakip vardi dogru durust pozisyon yok
Bu konyaya isterse 9 kisi kalsin baska hicbir takim boyle kapanmaz

Şanssızlık dersek kendimizi kandırırız renkdaş. Aç istatistiklere bak,şut, korner vs maçın hakkı beraberlikti öyle 3-4lük maç değildi. Fizk olarak biz kötüydük, 15 dakika iyi oynadık ama yetmedi tabi. Bundan sonrada işimiz zor çünkü falcao işi takımı çok yormuş zihinsel olarak bu belli.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt