SL 23/24 H:35 | Konyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 6 Mayıs - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:35 | Konyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 6 Mayıs

O değilde Sivasspor - Fenerbahçe macinda +10 veriliyor mac 90+15 de bitiriliyor ,

Konyaspor - Fenerbahçe maçına +7 veriliyor maç 90+12 de bitiriliyor.

Utanmasalar 30 dakika fazla oynatacaklar

Yabancı Var gelmeseydi şuan 2 puan vardı aramızda.Sivas maçında sivasın son dakika penaltısını hiçbir yerli Var vermezdi.2-1 galip gelmişlerdi.Dünkü maçta Serdarın Cemgixin son dakikalarda kendini atmasına penaltı verirdi.1-0 da bu biterdi.
Olayın ne kadar vahim olduğu şurdan belli.Yabancı Var geleli 3 hafta oldu 4 puan kaybettiler .Sene başından beri olsa en az 150 puan geridelerdi.

O değilde Sivasspor - Fenerbahçe macinda +10 veriliyor mac 90+15 de bitiriliyor ,

Konyaspor - Fenerbahçe maçına +7 veriliyor maç 90+12 de bitiriliyor.

Utanmasalar 30 dakika fazla oynatacaklar

Sivas maçında haklıydı hakem ama dünkü tam bir rezaletti..Sivas'ta Var incemesi penaltı derken 94te bitti iyi hatırlıyorum +10 verince mecbur uzattı ..Dün 92de bitti inceleme +7 verince en fazla 98-99da bitirirsin

Tam da böyle bir maç oldu. Konya bence istanbulspor dahil ligin en kötü top oynayan takımı kümede kalmaları büyük başarı olur.

Kesinlikle katılıyorum haftalar önce en büyük düşme adayım konya dedim bu kadar beceriksiz bir futbolcu grubu olamaz.. Dün fener ne yaptı ne etti şu heriflere puan vermeyi başardı hala komik geliyor ..
Son hafta gerçekten şu konyayi ezip gecmezsek bize yazıklar olsun.. Heriflere kaleyi boş birakip gidin gol atın desen topu ayaklarına dolastirip taca atarlar

Üst Alt