Transfer Nöbeti (Arşiv 4) - Sayfa 468 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Hemen hemen benzer. Ben sadece yoğurt eklemiyorum. Yoğurtlu tadı biraz değişik oluyor sanki..

Ben geçen seneye kadar yoğurt eklemiyordum. Tanıştığım 2 Urfalı ve bir antepli arkadaş 3ü de böyle yapıyoruz dediler ve denedim daha yumuşak ve daaha net bir tat veriyor. Tavsiye ederim.

Zeytin yağı, Çanakkale den benim oldukça aromatik.Nar ekşisi Hatay. İsot-salça Urfa'dan. Pul biber Antep den. Bir tek bulgur marketten.

617674_Galatasaray_SK.jpg

Bu zamanda kanatsız takım olur.Çizgilere basmayınca kanatlar orta da boğulup kalıyoruz.

Emre sağ, sol, geri her yere giderken top almak için, Furkan neden sadece solda kalıyor neden bu isteksizlik ?

Kendini gösterse biraz keşke.

Ben geçen seneye kadar yoğurt eklemiyordum. Tanıştığım 2 Urfalı ve bir antepli arkadaş 3ü de böyle yapıyoruz dediler ve denedim daha yumuşak ve daaha net bir tat veriyor. Tavsiye ederim.

Zeytin yağı, Çanakkale den benim oldukça aromatik.Nar ekşisi Hatay. İsot-salça Urfa'dan. Pul biber Antep den. Bir tek bulgur marketten.

Nar ekşisi ve ya da zeytinyağından birini koyuyorum ben yoğururken mesela. İkisini birlikte koyunca fazla cıvık oluyorki pek hoşuma gitmiyor açıkçası. Bu arada verdiğin tarif kaç kişilikti 8 kişi filan herhalde.

Beklentiler beklentiler aklımızda tek bir soru 'O' gelecek mi? Bize gelen haber saat 16 da açıklama olacak yönündeydi demek biraz daha lazım

https://twitter.com/gsstorebursa/status/290097009082368002

Bu zamanda kanatsız takım olur.Çizgilere basmayınca kanatlar orta da boğulup kalıyoruz.

Aynen bu yüzden Sneijder'i ya 4-2-3-1'in 10 Numarasında ya 4-3-3'ün orta üçlüsünde ;

----Melo------

Selçuk-Sneijder şeklinde ya da 4-3-3'ün ilerde ki son üçlünün sağ veya sol kanadı (forveti) olarak kullanmalıyız.

Yani işin özü 96-2000 sistemi ile şimdi hiç bir başarı yakalanılamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt