Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 201 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Antuya baktim simdi biraz,bunlar bildigin mal yahu,simdiden seneye ersun hocalari yeni kuracagi kadro ile ligin tozunu atacagiz soylemindeler neyse uyandirmayayim dedim,akillanmaz bunlar,iyi,iyi
bu yaz 13 tane topçuları (kiralık ve sözleşmesi bitecek) takımdan ayrılacak ki bunların içinde valbuena, skrtel, soldado, gibi bu sene neredeyse tek katkı aldıkları adamlar var.
ellerinde para edebilecek sadece 3 tane topçu (zajc, eljif ve jailson) var. bunlar da toplamda taş çatlasa 15 milyon euroyu geçmez.
minimum 10 tane üst düzey topçu almaları lazım ki seneye yarışın içinde olabilsinler.
nasıl bu kadar ümitli olabiliyorlar akıl alır gibi değil harbiden.

Şutları bence belhanda'dan daha iyi. Asist rakamları da iyi. Bu sezon çoğu maçta sol kanatta oynadı. Belhanda'nin bir tık üstü. TR'de iş yapar.
Belhandada sut frikik falan yok zaten de calhanoglu ile oynayacaksan onun acigini da kapatmalısin savunma anlaminda ikili mucadele olsun yetersiz, Türk ve 10 numara diye bakarsak gelebilir benim icin sorun yok

HTC 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oyle bi 4-3-3 kurak ki

Muslera
Linnes Luyindama Marcao Brezilyali Sol Bek
Savanier Danilo Helinho
Skov Olsen Mateta Bruma

Sol taraf full Portekizce takilsin. Hucuma gecince 4-4-2 sekline evrilip sol tarafi

Marcao Brezilyali Sol Bek
Danilo Helinho
Bruma

Yapak. Muthis olmaz miydi he?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt