Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 367 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D71VjE4WkAEj5u4.jpg
Ulan bu adamı ucu ucuna alamamıştık.

Ne saçma bişi bu şimdi bizimkiler Alan ile ilgilendi bende deseydim ben biletciyim rezervasyon ayrılmış bide photoshopla aynısınıda yaparım böle bişi desem bana inancakmısınız neye göre doğru bilgi kime göre geçin bu işleri burda tek resmi kurum KAP’tır aksini idda ediyosan sana bu son mesajım adama ben iftira atmadım sadece sallama paylaşım dedim bende paylaşım yapayım Babel geldi kesin bilgi rezervasyonu varmış biletci bi abi dedi kesinmiş
Aslında sana daha ilk mesaj ile açıkladım nedenini ama diyorum ya ön yargı. Bahsi geçen adamı bir çok kişi tanıyor, çalıştığı kurumu ve mesleğini biliyor. En önemlisi adama olan güven daha önce paylaştığı bu tür bilgilere dayanıyor.

Evren Göz: “Galatasaray; 1 yedek kaleci, 1 yedek stoper, 1 gelecek vaad eden stoper, 1 sağ bek, 1 merkez orta saha (Ndiaye’nin durumuna bağlı olarak) 1 sol açık (Babel’de pürüz yok) 1 adet de forvet alacak.”

Evren Göz: “Mitroglou, takımdaşlıktan uzak bir oyuncu. Gerek antrenmanlarda olsun gerek saha da olsun, takımdan uzak bir futbolcu. Fatih Hoca, böyle oyuncuları sevmez. Gelecek sezon planlanmasında yer almayacak gibi duruyor.”

Evren Göz: “Mariano giderse, hem Douglas hem Şener alınacak. Mariano gitmezse sadece Douglas veya Şener alınacak ama Douglas şuan daha önde.”

Evren Göz: “Amaç CL seviyesinde bir kadro kurmak. Hocanın kafasındaki sistem, 2012’deki 4-4-2 sistemini kurmak. Solda Hakan Çalhanoğlu, ilerde Babel ve Falcao. Orta saha da ise içeriye katedebilecek oyuncular. İsimler değişebilir ama sistem böyle olacak.”

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Muslera
Douglas Luyindama Marcao Nagatomo
Feghouli Savanier Herrera Hakan Ç.
Falcao Babel

Onyekuru'ya yer bulamadım

Ne saçma bişi bu şimdi bizimkiler Alan ile ilgilendi bende deseydim ben biletciyim rezervasyon ayrılmış bide photoshopla aynısınıda yaparım böle bişi desem bana inancakmısınız neye göre doğru bilgi kime göre geçin bu işleri burda tek resmi kurum KAP’tır aksini idda ediyosan sana bu son mesajım adama ben iftira atmadım sadece sallama paylaşım dedim bende paylaşım yapayım Babel geldi kesin bilgi rezervasyonu varmış biletci bi abi dedi kesinmiş
Tek resmi kurum KAP değil diyen mi var? Biletçi dediğin adam yıllardır THY'de çalışan yalan söylemediğini bildiğimiz bir insan. Buna göre doğru bilgi yani. Ya kulübün medya sorumlusu Evren Göz yanlış duyum vermiş hala kulüple alakalı bir sıkıntı yüzünden gerçekleşmeyen transferden dolayı koca adama laf ediyor gereksiz herif..

Arkadaşlar bir sorum olacak ancak ayak üstü cevaplanacak bir konu değil daha sonra uzun uzadıya konusulmali.

Biz geçen sezon Şampiyonlar Liginin en kolay grubundan neden çıkamadık? Sonrasında Benfica'yı neden eleyemedik? Nerede yanlış yaptık? Sistemde mi sorundu yoksa oyuncularda mıydı? Oyuncu yetersizliği iseydi nedeni hangi oyunculardı?

Buradan şuraya gelmek istiyorum Şampiyonlar Ligi'nde bu sefer başarılı olmak için hangi oyuncuları degistirmemiz gerekir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt