Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normalde mantıklı olan 1. Ama bu yönetim Marcao'yu satarsa elimizin şeyimizde kalma ihtimali hiç de düşük değil. Bu adamlar elimizde kamyonla para varken bile koca ocak transfer döneminde forvet almayı beceremeyip son gün Diagne'ye 13M verdi. Yani Marcao'nun parasını da hiç ederler mi? Gayet mümkün.

Belhanda'dan 3M filan gelirse elimizde 4.43 milyon euro filan oluyor.

Seri - Babel takas ya da kabul görmezse bir miktar para ile 1 yıl daha kiralama
Lerma ya da o ayarda başka bir X topçu 1 milyon kiralama
Coulibaly tarzı max 1.5 milyon euro scout transferi
Yedek stoper 500K kiralama veya free biri
Hızlı kiralik kanat 500 bin euro

Yani Belhanda satılır, yönetim de 2 gram beceri gösterirse tandemi bozmaya gerek kalmaz.

Belhandayi hoca birakmaz muhtemelen ama marcao disinda tek gelir kazanacagimiz yer babel takasi olur
Bir sekilde maasi biz verip bonservis gosterebilirsek fln iyi olur mitroglu ve cagne de yaptigimiz gibi baska turlu kaynak yaratamayiz
Bu arada ben de tandemin bozulmasini istemiyorum ama sunun surasinda 3 hafta fln kaldi ossuz felaket olur marcaonun yerini donk idare eder en azindan

Belhandayi hoca birakmaz muhtemelen ama marcao disinda tek gelir kazanacagimiz yer babel takasi olur
Bir sekilde maasi biz verip bonservis gosterebilirsek fln iyi olur mitroglu ve cagne de yaptigimiz gibi baska turlu kaynak yaratamayiz
Bu arada ben de tandemin bozulmasini istemiyorum ama sunun surasinda 3 hafta fln kaldi ossuz felaket olur marcaonun yerini donk idare eder en azindan
Belhanda'yı hocanın takımda tutmak istediğini sanmıyorum. Zaten hem Haluk Yürekli, hem de Nexus Sport'a göre gidecek gibi. Hayırlısı bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt