Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 220 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
feneri niye ayaklandirmaya calisiyoruz?
her nekadar cöp olsalarda bizim icin, serdar azizide, tolgay arslanida, sinan gümüsüde bonservisli anca rüyalarinda görürlerdi!!!
amacimiz ne bizim??
ayrica yabanci sinirlamasi gelirse, iste ozaman bu soru degerlenir.
Bunların bize ne faydası oldu ki?

Bir tek sinan geçen sezon alanya maçında işe yaradı o kadar.
Onun dışında faydası olmadı.

Serdar ise istikrarsız ve sakar üstelik yıllık 2.2 milyon euro civarı maaşı vardı.
Senede 20 maç zor oynuyordu onlarda da ya gol yediriyor yada penaltı yapıyordu.

Tolgay ise sakatlık sebebiyle sürekli salon da antreman yapıyordu.

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!

O zaman seneye yine ancak ite kaka sampiyon oluruz. Su kadro kurulur

Muslera
Douglas Luyindama Marcao Nagatomo
Belhanda Donk ???
Feghouli ??? Babel

Diagne parasindan Luyindama, orta saha ve santrafor karsilanir yari vasat yola devam ederiz
belhanda 10a sat diagneyi 16ya sat. 26 mio. 4mio luyndama kes 22 mio kaliyor. BIR ZAHMET 22 Mioya da adam akilli kadro kursunlar. O kadar beles oyuncu var, biz bile iyi oyuncular scout edip yaziyoruz. Ki Fernandonun kalacagini düsünüyorum halen. 3 OS oyuncusu nu ayni anda degistirmez hoca. Douglas'da max bench olur Linnes oynar

Nando
Linnes Luyindama Marcao Nagatomo
Fernando
Fegh xxx xxx Babel
xxx

O zaman seneye yine ancak ite kaka sampiyon oluruz. Su kadro kurulur

Muslera
Douglas Luyindama Marcao Nagatomo
Belhanda Donk ???
Feghouli ??? Babel

Diagne parasindan Luyindama, orta saha ve santrafor karsilanir yari vasat yola devam ederiz
Fernando kalacak mecbur. Yerini dolduramayız daha öncelikli mevkiler var. Sakatlık sorunu yaşamazsa çok da problem olmaz kalması. İyi bi santrafor ve sağ bek ilk 11 için yeterli olur. Bana kalsa orta sahayı falan komple değiştirelim ama imkan yok yani..

Bunların bize ne faydası oldu ki?

Bir tek sinan geçen sezon alanya maçında işe yaradı o kadar.
Onun dışında faydası olmadı.

Serdar ise istikrarsız ve sakar üstelik yıllık 2.2 milyon euro civarı maaşı vardı.
Senede 20 maç zor oynuyordu onlarda da ya gol yediriyor yada penaltı yapıyordu.

Tolgay ise sakatlık sebebiyle sürekli salon da antreman yapıyordu.

katiliyorum zaten farkindaysan cöp diye lanse ettim, yinede fener icin gercekten rüyalarinda alabilecekleri transferler, bonservisle yollamaya kalkisilsaydi, sinan 5, serdar 4, tolgay 5den asaga gitmezlerdi. ayrica onuda gectim atalay babacanida kaptircaz bu gidiste, sözlesme uzatmaya yanasmiyor diye haberler vardi, adam oynamiyor, alt yapinin en degerlisi en cok katki saglayani, kesinlikle mutsuzdur!

katiliyorum zaten farkindaysan cöp diye lanse ettim, yinede fener icin gercekten rüyalarinda alabilecekleri transferler, bonservisle yollamaya kalkisilsaydi, sinan 5, serdar 4, tolgay 5den asaga gitmezlerdi. ayrica onuda gectim atalay babacanida kaptircaz bu gidiste, sözlesme uzatmaya yanasmiyor diye haberler vardi, adam oynamiyor, alt yapinin en degerlisi en cok katki saglayani, kesinlikle mutsuzdur!
Satma işlerini bir türlü beceremiyoruz.
Atalay,ozan ve yunus ile imzalanan hatalı sözleşmeler yağlı suratin pislikleri.

18 yaşındaki çocuğa ve managerine bu kadar bağımlı olunmaz.

İmzalamaz ise imzalamasin kendisi kaybeder.
Gerekirse 1 sene oturur paslanir sonra gider.
Gençler ile sözleşme imzalama konularini artık daha ciddiye almalıyız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt