Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 221 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okan Kocuk (Bursa düstü diye ya cok ucuz, yada belki serbest kalir)
Mert Müldür (takimi avrupaya kalmadi. Belki takimi iyi teklif yaparsan gelir yapmak icin birakir)
Emre Colak (home grown olarak Semihten daha faydali olur)
Umut Bozok (gitmeyi düsünüyor gibi konusuyordu. 1 sene sözlesmesi kaldi ve fazla iyi sezon gecirmedi diye cok pahali olmaz sanirim)

Bunlar + 2 genc kadro genisligi icin gurbetci gelirse yeter. Senere, Gökhana falan gerek kalmaz.

Satma işlerini bir türlü beceremiyoruz.
Atalay,ozan ve yunus ile imzalanan hatalı sözleşmeler yağlı suratin pislikleri.

18 yaşındaki çocuğa ve managerine bu kadar bağımlı olunmaz.

İmzalamaz ise imzalamasin kendisi kaybeder.
Gerekirse 1 sene oturur paslanir sonra gider.
Gençler ile sözleşme imzalama konularini artık daha ciddiye almalıyız.

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!
Senin zihniyetini defetmek icin mucadele edecegim

Gerekirse paslanirmis.

belhanda 10a sat diagneyi 16ya sat. 26 mio. 4mio luyndama kes 22 mio kaliyor. BIR ZAHMET 22 Mioya da adam akilli kadro kursunlar. O kadar beles oyuncu var, biz bile iyi oyuncular scout edip yaziyoruz. Ki Fernandonun kalacagini düsünüyorum halen. 3 OS oyuncusu nu ayni anda degistirmez hoca. Douglas'da max bench olur Linnes oynar

Nando
Linnes Luyindama Marcao Nagatomo
Fernando
Fegh xxx xxx Babel
xxx
Yazdigin 11'de bekler ve DM aksar. Bu pozisyonlar yuklerini cekemezlerse alacagin orta sahalar ve santrafor ancak bir yere kadar goturur
Belhanda kardeşimizi kutsal topraklara yollama zamanı şimdi
Katiliyorum. Aynisi Feghouli icin de gecerli
Fernando kalacak mecbur. Yerini dolduramayız daha öncelikli mevkiler var. Sakatlık sorunu yaşamazsa çok da problem olmaz kalması. İyi bi santrafor ve sağ bek ilk 11 için yeterli olur. Bana kalsa orta sahayı falan komple değiştirelim ama imkan yok yani..
Fernando niye mecbur kalacak? En cok aksayan mevkilerin basinda DM geliyor. Donk'la da Fernando'yla da yurumuyor. Donk muhtemelen formayi kapar bundan

Orta sahayi komple degistirme imkanini da buyuk satislar dogurur

Okan Kocuk (Bursa düstü diye ya cok ucuz, yada belki serbest kalir)
Mert Müldür (takimi avrupaya kalmadi. Belki takimi iyi teklif yaparsan gelir yapmak icin birakir)
Emre Colak (home grown olarak Semihten daha faydali olur)
Umut Bozok (gitmeyi düsünüyor gibi konusuyordu. 1 sene sözlesmesi kaldi ve fazla iyi sezon gecirmedi diye cok pahali olmaz sanirim)

Bunlar + 2 genc kadro genisligi icin gurbetci gelirse yeter. Senere, Gökhana falan gerek kalmaz.
max 4-5 mio gider bunlara.
Umut 3 mio, mert 2mio.

Eger Belhanda ve Fegh gitmiyorsa Cagne ve Fernando satilmali zaten. Belki extradan Mariano. Toplam 20 milyon gelirimiz olsa zaten 4 milyon Luyindama icin gidiyor.
Kalan 16 milyon ile ne yapililir bilmiyorum. Belhanda 8 mi 10 mu sorunsali var. Belhanda 10'a cekilse
Okay Savanier Belhanda veya Okay Herrara Belhanda
Belhanda 8 oynasa
Okay
Belhanda
Vlasic
Bana kalsa Belhandayi satip Herrra icin tum sartlari zorlarim.
Ne bileyim
Fegh Babel Belhanda 10 numara fotvet derken savunma kisminda cok zorlaniriz.
Okay Herrara Vlasic
Tabii Okay yerine scout transferi de olabilir.

Yazdigin 11'de bekler ve DM aksar. Bu pozisyonlar yuklerini cekemezlerse alacagin orta sahalar ve santrafor ancak bir yere kadar goturur

Fernando niye mecbur kalacak? En cok aksayan mevkilerin basinda DM geliyor. Donk'la da Fernando'yla da yurumuyor. Donk muhtemelen formayi kapar bundan

Mevki olarak bakma senin forvetinde savunmaya yardim etmeyen maks 1 herif olabilir 2 bile fazla, yoksa isimlerin kaliteli olmasi bir yere kadar kurtarir

Büyük satışlar yani Feg ve Belhanda'nın satılması DM'nin yanında 2 mevki açığı doğuracak hem dm'yi hem bunları doldurabilecek miyiz? Çok önemli 1 kanat oyuncusunu kaybediyoruz zaten Onyekuru'yu yeri dolacak mı belli değil birde Feg'in yerini doldurma riskiyle uğraşılmaz. Hadi belhanda neyse..

Forvet ve sağ bekin yanında 8 numara da lazım bak şimdi hatırladım..

Mariano en az 2.6 Milyon Euro aliyor
Selcuk 3.5
Belhanda 4
Badou 2.7
Eren 2.2
Diagne 2.5

Yani yaklasik 17.5 Milyonluk maas bütcesi aciliyor, buna Fernando yu da katarsak 20 Milyonu bile asiyor. 10 Milyon maas a okadar iyi oyuncular alinir ki, yeter ki yasli ve son istasyonu biz olmayalim

Büyük satışlar yani Feg ve Belhanda'nın satılması DM'nin yanında 2 mevki açığı doğuracak hem dm'yi hem bunları doldurabilecek miyiz? Çok önemli 1 kanat oyuncusunu kaybediyoruz zaten Onyekuru'yu yeri dolacak mı belli değil birde Feg'in yerini doldurma riskiyle uğraşılmaz. Hadi belhanda neyse..

Forvet ve sağ bekin yanında 8 numara da lazım bak şimdi hatırladım..

Doldururuz tabii cok ciddi paralar konusuluyor. Ben ikisni 7-8er milyondan birakalim demiyorum ki, yazilan teklifler 13m ve 16m oldugu icin birakalim diyorum. Cunku bu parayla hem yerleri rahatlikla dolar hem de artan parayla baska mevkilere butce olusur. Genis capli bir satis operasyonundan sonra kadro dizildikten sonra kulubeye bile para kalir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt